Servis ve Bakım Hizmetleri

Yazılım ve bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız kurum ve işletme veren donanım ve yazılım konusunda yaşadıkları bütün sorunları yüksek seviyede hizmetler ile en kısa sürede çözüme kavuşturarak en alt seviyeye indirmektedir.

El terminalinden cep telefonuna yazıcıdan masaüstü bilgisayara kadar kullanılan tüm cihazlarda olabilecek her türlü sorun servis bakım hizmetleri birimimiz tarafından en kısa sürede giderilmektedir. Sahip olduğumuz servis yazılımları sayesinde hizmet aşamaları anlık olarak raporlanır ve iş kesintileri yüzünden yaşanan problemler ortadan kaldırılır. Hizmetleriniz dahilin de olan geniş yedek parça ağı ve cihaz bakım ve onarım hizmetimiz ile en kısa sürede onarım işlemi gerçekleştirilerek ürün garantilerinin devamı sağlanır. Hem donanım hem de yazılım nedeniyle kaynaklanan sorunlar yerinde ve uzaktan teknik destek ekipleri ile en kısa zaman zarfında giderilerek mağduriyet yaşanmasının önüne geçilir.

Donanım ve Yazılım Bakım Hizmetleri

Kullanmış olduğunuz cihazlarda donanım ve yazılım servis hizmetleri periyodik olarak yapılarak sorun sayısının minimum seviyeye inmesi sağlanır. Yetkili servislerimiz ile sağladığımız teknik servis ve onarım hizmeti hem donanım hem de yazılım ile alakalı yaşadığınız sorunlar etkili müdahaleler ile çözümlenerek garanti süreçlerinin en iyi şekilde yönetilmesi sağlanır. Firmamız yazılım ve donanım konusunda servis ve bakım ihtiyaçlarınıza yüksek hizmet kalitesinde hızlı çözümler ile karşılık vermektedir. Karşı karşıya kalınan arıza ve sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması yapılan işlerin işleyişinin sekteye uğramasını engelleyerek en kısa sürede kaldığı yerden performans düşüklüğü olmadan ve verimli şekilde devam etmesine yardımcı olmaktadır.

Firmamız bünyesinde verdiğimiz tüm servis ve bakım hizmetlerini gerçekleştiren teknik destek ekiplerimizi oluşturan personellerimiz faaliyet alanlarında uzman olan ve sektörde uzun yılların getirdiği tecrübeye sahip olan kişiler arasında yapılan yüksek kriterli eğitimlerde başarılı olan kişilerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Genç ve dinamik yapıya sahip firmamız hizmet verdiği birçok alanda en modern yöntemleri ve en güncel teknolojiyi kullanmaktadır. Kullanmış olduğunuz cihazlarda donanım ve yazılım yönünden ihtiyacınız olan her türlü servis ve bakım hizmetleri için doğrudan firmamıza başvurabilirsiniz.

TOP