HAKKIMIZDA

2016 yılından günümüze Mikro Yazılım çözüm ortağı ve yetkili satıcısı statülerinde faaliyet gösteren Tempo Bilişim, hızla büyüyen ekibi, teknoloji yatırımları sayesinde hızla büyüyen yazılım firmaları arasında yer almaktadır.

Proje destek ve danışmanlık hizmetleri, sistem, donanım gereksinimleri konularındaki geniş ürün yelpazesi ile müşteri portföyünde başarılı çalışmalarına devam eden Tempo Bilişim, ülkemizin önde gelen bilişim firmalarından biri olarak başarılı çalışmalara imza atmaya devam etmektedir..

Müşterilerinin kurumsallık sürecinde, en iyi şekilde yapılandırılması ve yönetilmesi konularında hizmet vermekte olan Tempo Bilişim, işlevsel ve fonksiyonel yazılımlar ile de müşterilerinin en büyük destekçisidir. Otomotiv, Tekstil, İnşaat, Enerji, Perakende Satış sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde ve iş kolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Hizmet Standartlarımız & Misyonumuz

Söz konusu müşteri memnuniyeti ise; kesintisiz destek ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirlemiş Tempo Bilişim, aynı zamanda Microsoft ürünleri, bilgisayar donanım ürünleri, kurumsal server ürünleri, yazılım eğitim destek ve danışmanlık hizmetleri, özel yazılım geliştirme, Mikro Yazılım ürünleri satış ve çözüm hizmetleri gibi birçok hizmeti kapsamlı olarak müşterilerine ulaştırmaktadır.

Tempo Bilişim, sahip olduğu dinamik yapısı ve sektörde elde ettiği saha tecrübeleri ile hizmetlerinde, müşteri odaklı yaklaşım göstermeyi ve daima müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Kalite Anlayışımız & Vizyonumuz

Her zaman faaliyet gösterdiği sektörlerde güvenilir olmayı başarmış ve sahip olduğu hizmet kalite standartlarını en üst seviyede tutarak lider konumundaki bilişim firması olmayı kendine esas almıştır. Güncel teknoloji ve projeleri kapsamlarında sürekli gelişerek ve yenilenerek kendisini güncelleyen bir çalışma yapısına sahip olması da, müşterilerinin sahip olduğu tüm ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edebilmesin, her zaman en hızlı şekilde mevcut ihtiyaçlara kaliteli çözümler sunabilmesini sağlamıştır.

Teknolojinin getirdiği en yeni bilişim ve yazılım teknolojilerini, en doğru ve en hızlı çözümler halinde müşterilerine sunarak, yine müşterilerinin vizyonlarını sahiplenen anlayışta memnuniyetlerinin devamlılık arz etmesini ve sürdürülebilir olmasını sağlamakta, bunun için başarılı ve kapsamlı olarak hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

TOP