Bilgisayar Donanım Ürünleri

2016 yılında kurulan firmamız genç ve dinamik bir teknoloji ve bilişim firması olarak interaktif bir sistem oluşturarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız her türlü teknoloji bilgisayar donanım ürünleri satışını müşterilere en uygun fiyatlar ile sunmayı kendine ilke edinmiş olup bu amaca yönelik çalışmaları ile sektördeki faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ülkemizin her yerine eşit olarak aynı hizmeti vermekte olan firmamız bilişim ve yazılım teknolojilerini bilgisayar donanım ürünlerini ve bağlantılı diğer tüm ürün ve hizmetleri internetin gücünü de kullanarak geniş bir müşteri kitlesine ulaştırmayı başarmıştır. Kullanışlı ve güvenli bir alt yapı üzerine inşa edilmiş olan firmamız kaliteli ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile piyasaya sunarak müşterilerine hitap etmeyi ve bunu yaparken şeffaf bir şekilde müşterilerinin çıkarlarını göz önünde bulundurmayı en büyük Prensip olarak kendine belirlenmiştir.

Donanım Satışı

Bilişim sektörünün vazgeçilmez unsurlarından biri olan donanım ürünleri satışı ve tedarik edilmesi konusunda etkili bir interaktif yapıya sahip olan firmamız piyasaya giriş yaptığı günden bu yana genç ve dinamik bir bilişim firması olarak kaliteli ürün satışı ve satış sonrasında koşulsuz şartsız teknik destek hizmetleri ile her zaman ürünün arkasında durarak müşterilerini hem memnun hem de mutlu etmektedir.

Büyük bir hızla sürekli büyüyen bu sektörde yaşanan gelişmeleri takip ederek pazarın güçlü rekabet şartları altında hem piyasada daha iyi şekilde var olmak hem de müşterilerine daha iyi hizmeti uygun fiyatlar ile götürmeyi amaçlayan yazılım ve bilişim firmamız kendine belirlemiş olduğu vizyon ve misyon gereği her daim müşteri memnuniyetini zirvede tutarak faaliyetlerine devam edecektir.

Faaliyet gösterdiğimiz Türkiye pazarında bilgisayar donanım satışı konusunda pazara hakim olan firmamız saygınlığını ve güvenilir firma olarak bilinme özelliklerini riske atacak tüm faaliyetlerden kaçınmaktadır. Türkiye'nin her yerine hizmet ağı bulunan firmamız oluşturduğu interaktif satış platformu ile uzak veya yakın olması fark etmeden aynı kaliteli ürünü eşit fiyatlar ile ulaştırmaktadır. Firmamız geniş hizmet portföyü dahilinde tüm donanımsal bilgisayar ürünleri ve yazılımsal ürünlerinin satışını en iyi şekilde gerçekleştirerek bilişim ile ilgili her alanda sürekli gelişen bir hizmet kalitesi ortaya koymaktadır.

TOP