Eğitim Destek ve Danışmanlık

Kurulduğu 2016 senesinden bu yana her zaman sektörde modern teknolojileri kullanan ve alanında uzman bir kadro ile çalışan bilişim teknolojileri ve yazılım firmamız faaliyet gösterdiği alanlarda her türlü eğitim desteği ve danışmanlığı sizlere sunmaktadır.

Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile her zaman müşterilerine özel hizmetler ve çözümler sunan firmamız bunların dışında mikro yazılım ürünleri alakalı çözüm ve hizmetleri de sizlere en etkili şekilde sunmaktadır. Tüm bu hizmet ve çözümlerin sunulması ile beraber firmamız mikro yazılım firması resmi yetkili iş ortağı olarak yönetim danışmanlığı konusunda da çözüm ve hizmetleri sizlere ulaştırmaktadır.

Destek ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Her geçen gün kendini geliştiren ve hizmet kalitesini diğer firmaların çok daha üzerine çıkaran firmamız hem yurt içinde hem de yurt dışındaki hizmet alanında yer alan bütün müşterilerine aynı hizmet kalitesine eksiksiz bir şekilde ulaştırmaktadır. Firmamız hizmetleri dahilinde bünyesinde çalışacak olan personellerini alanında tecrübeli, uzman ve teknik bilgisi yüksek olan kişilerden seçerek oluşturmuştur. Birçok farklı sektörde gerçekleştirilen projeler ile edindiği tecrübeyi yine kendisini geliştirmek ve daha yüksek kalitede hizmet sunmak için kullanmaktadır. Böylece firmamız kendine yüklemiş olduğu çalışma ilkeleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını en iyi şekilde sürdürerek sürekli kendini iyileştirmektedir. Bilişim sektöründe faaliyet gösterdiği her konuda eğitim destek ve danışmanlık hizmetlerini en iyi şekilde veren firmamız bu hizmetler sırasında her zaman en son teknolojiyi aktif olarak kullanmaktadır. Firmamızın hizmetleri dahilinde bilgi sistemleri, kalite ve risk yönetimi ve yazılım geliştirme gibi pek çok danışmanlık hizmetlerini alabilirsiniz.

Birçok kategoride danışmanlık hizmeti sağlayan firmamız yürüttüğü projelerde geliştirme sürecine olumlu katkı sağlayarak müşterilerinin zamanı efektif kullanmasına ve yeni kaynaklar bulmasına yardımcı olur. Hizmetlerimiz ile projelerden yüksek performans elde etmesi, güvenilir ve güvenli olması, maliyetlerinin düşük olması, yüksek kalitede olması ve süreklilik arz etmesi gibi kriterler en iyi seviyelerde olmaktadır. İhtiyaç duyulduğunda en iyi şekilde hizmetlerimizden faydalanmak ve hizmetlerimiz hakkında doğrudan bilgi almak için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

TOP