Data Center Çözümleri

Firmamızın kurulduğu 2016 yılından bu yana siz değerli müşterilerimiz için kurumsal ürünler ile en iddialı hesaplı fiyat seçenekleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız tarafından satışı yapılan kurumsal server ürünleri sektörde faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana kazandığı deneyim ile ihtiyacınıza yönelik çözümleri nokta atışı yaparak üretmeye devam ediyoruz. Bu konudaki ihtiyaçlarınız ile alakalı çözümler için özel olarak yapılandırılan ürünler ile hizmetlerimiz en iyi şekilde size sunulmaktadır. Eğer ihtiyaç duyduğumuz ürünlerin stokta olmadığı durumlar ile karşılaşırsanız firmamız tarafından oluşturulan özel projeler ile bu ürünler en kısa sürede temin edilerek ihtiyaçlarınızın çözümüne yönelik adımlar atılarak hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmanız sağlanacaktır. Bilişim ve yazılım firması olarak amacımız satış yapıp aradan çekilmek değil satıştan sonraki aşamada da müşterilerimizin ihtiyacı olan teknik destek gibi hizmetleri en iyi şekilde vermektir.

Kurumsal Ürünler

Satışın ardından kaliteli ve profesyonel bir teknik destek hizmeti vermek firmamızın en önemli hizmet politikaları arasında yer almaktadır. Böylece hem müşteri memnuniyetinin sağlanması hem de müşterilerin mutlu olmasının bir arada gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca almayı düşündüğünüz veya hakkında fikir sahibi olmak istediğiniz tüm kurumsal ürünler ile ilgili profesyonel danışmanlık desteği firmamız tarafından sizlere sağlamaktadır. Satışın ardındaki süreçte meydana gelen tüm sorunlar ile ilgili teknik destek hizmeti de çok hızlı bir şekilde verilmektedir.

Kurumsal Server Depolama Ürünleri

Bilişim ve yazılım firmamız tarafından satışa sunulan bütün kurumsal server ürünleri garantili ürünler olup ihtiyaç duyulduğunda yerinde veya uzaktan servis desteği de bulunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz kurumsal çözüm ortaklığı ile ihtiyacı yönelik ve ihtiyacı en uygun ürünlerin temin edilmesi, kurulumlarının yapılması, bakım ve onarımlarının yapılması gibi tüm hizmetler uzman teknik ekip kadromuz tarafından büyük bir profesyonellik ile yapılmaktadır.

Mevcut verilerin güvenli bir ortamda depolanarak saklanması için kurumsal server depolama ürünleri montajı işletim sisteminin kurularak yazılım ve donanım yapılandırmaları sertifikalı uzman teknik ekip personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Hizmetlerimizden hiçbir aracı olmadan doğrudan faydalanmak ve bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

TOP