Mikro Yazılım Çözüm ve Hizmetleri

Birçok ticari işlemin bilgisayar ortamında takip edilmesini sağlayan mikro yazılım hizmeti müşterilerimize sağladığımız önemli hizmetler arasında yer almaktadır.

Stok bilgilerinden üretime, satın almadan satışa, muhasebe hesaplarından finansal verilere kadar windows tabanlı bir cari hesap programı olan mikro yazılım firmamız tarafından güvenli bir sistem olarak müşterilerimizin yaptıkları ticari işlemleri bilgisayar ortamında takip etmesine yarar. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır ve istihdam edilen tüm personelin aynı kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış bir yazılımdır. Bu yazılım ile işletmenin performansı ve verimliliği artarak kar oranını da önemli ölçüde arttırır. mikro bilgisayar yazılımı konusunda uzman olan firmamızın yetkili satıcı olarak faaliyet gösterdiği mikro yazılım bayimiz ile temasa geçerek bu mikro yazılım hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mikro Yazılım

Tüm kullanıcılar için mümkün olan tüm gelişmiş özellikleri içeren ve işletmeler için büyük faydalar sağlayan mikro yazılımızı mikro bayimizden temin edebilirsiniz. firmamızın hizmeti dahilinde diğer firmalardan farklı olarak kurulum aşaması sonrasında da teknik destek hizmetimiz devam etmektedir. Sonraki süreçte teknolojide yaşanan yeni gelişmeler takip edilerek bu teknolojilerden faydalanmanız konusunda gereken destek firmamız tarafından verilmektedir. Bilişim ve yazılım sektörünün en önemli parçası olan hizmeti sizlere ulaştıran firmamız web yazılım uygulamaları, takip sistemleri ve otomasyon sistemleri gibi birçok alanda yanınızda olarak her zaman gelişmiş mikro yazılım bayi hizmet desteğini sizlere sağlamaktadır. Hizmetlerimiz dahilinde karşılaştığınız her türlü sorunda mikro yazılım çözümleri ile her zaman yanınızdayız. Karşılaştığınız sorunlar firmamız tarafından en kısa sürede çözülerek işletmenizin ve sisteminizin işleyişi kesintisiz olarak kaldığı yerden devam edecektir.

Firmamız işletmelerini büyüten veya işlerini büyüterek gelişmeye çalışan ve hizmet kalitesini yükseltmek isteyen tüm müşterilerimizin üzerindeki iş yükünü profesyonel bir mikro yazılım hizmetiyle azaltarak mikro yazılım bayi olarak çözüm ortağı görevini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Firmamıza vakit kaybetmeden doğrudan kolay bir şekilde ulaşmak istiyorsanız irtibat bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmanız halinde uzman kadromuz içerisinde yer alan personellerimiz tarafından gereken hizmet size en iyi şekilde verilecektir.

TOP