Network ve Özel Ağ İmplementasyon Hizmetleri

Firmamız faaliyet gösterdiği alanlarda en iyi network hizmeti uygulamalarını kendine has bir hizmet biçimi ile sizlere ulaştırıyor.

Firmamız kalite güvencesi ve proje yönetimi gibi alanlarda vermiş olduğu yazılım ve network hizmetleri ile dünya standartlarına uyumlu ve uygun kaliteli hizmetleri sizlere sunuyor. Proje kalitesinin hizmetin her aşamasında korunup belli bir seviyenin üstünde olmasına yardımcı olan firmamız aynı zamanda hizmetleri ile iyileştirme işlemlerinin daimi ve kalıcı olmasını sağlıyor. Hizmetin işleyiş süreci hizmet sırasında kullanılan teknikler ve modeller ile alakalı yazılım görevlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi için faaliyet gösteren firmamız bu çalışmalarını farklı müşteri tiplerine ve ürün setlerine göre uygun hale getirerek yapılan çalışmaların sürekli devam eden bir disiplin içerisinde gerçekleşmesini sağlıyor.

Özel Ağ İmplementasyon Hizmetleri

Firmamız tarafından sağlanan özel ağ implementasyon hizmetleri belirli aşamalarda ele alınır. Her bir aşama proje yönetimindeki döngüyü sağlayan önemli bir parçadır. Böylece döngü devam ettiği sırada projenin gözden geçirilmesi ve kontrolünün sağlanması daha etkili bir şekilde gerçekleşir. Planlama aşaması sırasında proje kontrol süreçlerinin oluşturulması ve bütçe ile alakalı onaylanmış faaliyetler gerçekleşir. Projenin yürütme aşamasında ilerlemenin olduğu aşamadır ve iletişimi sağlamanın anahtar faaliyeti olarak bilinir. Proje analizleri durum raporlaması kalite güvencesi ve planlama kısmında oluşturulan süreçleri kapsayan bu aşamada her şey şeffaftır. Projenin son aşaması olan kapanış kısmında yer alan aktivitelerin çoğu yürütme aşamasının uzantısı olmasına rağmen bu aktivitelerin tamamlanması kapanış aşamasında gerçekleşmektedir.

Network Hizmetleri

Öncelikli olarak ihtiyaçların belirlenmesi gereken Network implementasyon hizmetleri hizmetleri sırasında Network ve donanım altyapısının oluşturulması projenin iç süreçleri açısından oldukça önemlidir. Daha sonra hiç sürecinde yapılması gereken düzenlemeler ve iyileştirmelerin yapılmasının ardından özel geliştirilen yazılım uyarlamaları ve ek geliştirmeler yapılır.

Sürecin işleyişi yazılımın nasıl daha aktif olarak kullanılacağı ile alakalı kullanıcı eğitimleri verilerek sistemin doğru çalışıp çalışmadığını denetleyen testler yapılarak sistem kullanımı hazırlanır. Sistem kullanılmaya başlandığında doğru şekilde kullanılması için süreç yakından takip edilerek teknik destek sağlanır. Yaşanan bu sonucun ardından projeler kullanılan yazılım ile birlikte daha verimli bir hale gelmektedir. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere yazılım ve implementasyon hizmetleri en iyi şekilde sağlamaktadır.

TOP